ANPING COUNTY GREENZOO GARDENING SUPPLIES CO., LTD

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

ANPING COUNTY GREENZOO GARDENING SUPPLIES CO.,LTD

ANPING COUNTY GREENZOO GARDENING SUPPLIES CO.,LTD

1 2 3
ANPING COUNTY GREENZOO GARDENING SUPPLIES CO.,LTD ANPING COUNTY GREENZOO GARDENING SUPPLIES CO.,LTD ANPING COUNTY GREENZOO GARDENING SUPPLIES CO.,LTD
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : OEM
Ilość pracowników : 150~200
Coroczne wyprzedaże : 15000000-20000000
Rok założenia : 2003
pc Export : 90% - 100%
ANPING COUNTY GREENZOO GARDENING SUPPLIES CO., LTD, założona w 2003 roku, znajduje się w znanym na całym świecie rodzinnym mieście z siatki drucianej --- Anping County. Po 15 latach starań i rozwoju staliśmy się jednym z wiodących producentów i dostawców filtrów węglowych w Chinach. Który obejmuje ponad 20 000 metrów kwadratowych i ma ponad 150 profesjonalnych pracowników. Cieszymy się wysoką reputacją na rynku filtrów węglowych na rynku krajowym i międzynarodowym.

Od 2003 roku zajmujemy się produkcją filtrów, w tym filtrem węglowym hydropinetycznym, namiotem do uprawy, workiem do hodowli, workiem bąbelkowym i wbudowanym wentylatorem. Dostarczamy również inne produkty filtracyjne, wkład filtra z chemicznie aktywowanego węgla, tekturowy filtr powietrza, metalowy filtr powietrza, wkład filtra pyłu i filtr z węglem aktywnym. Nasza firma posiada szereg zaawansowanych urządzeń produkcyjnych, takich jak 1 kompletny wypełniacz z węglem aktywnym do filtrów węglowych, 8 zestawów filtrów średniej wielkości maszyny do plisowania, zgrzewarka ultradźwiękowa, podwójna linia do produkcji kleju do wtrysku, jednoskładnikowa linia do malowania klejem, produkcja PU linia, tłoczenie linii produkcyjnej, tokarka, frezarka i inne filtry profesjonalnych obiektów. Tymczasem mamy zaawansowane zaplecze testowe i bogate doświadczenie w produkcji. Nasza produkcja filtrów obejmuje filtry z węglem aktywnym, filtry przeciwpyłowe, filtry powietrza pierwotnego, filtry tekturowe o średniej wydajności, filtry kieszeniowe / workowe o średniej wydajności, filtry powietrza o wysokiej i średniej wydajności, filtr oleju hydraulicznego do koparki / walca drogowego / innych inżynierów, filtr sprężarki powietrza, przemysłowe filtry tarczowe itp.

Ściśle przestrzegamy międzynarodowego systemu zarządzania jakością ISO 9001: 2000 w celu zapewnienia doskonałej wydajności filtracji. Mamy również ścisłą kontrolę jakości, zapewniamy, że nie ma złej jakości. Nasz klient jest sprzedawcą detalicznym lub hurtowym, a nie osobistym, nie możemy pozwolić, aby otrzymali skargę lub stracili klienta końcowego z powodu złej jakości. Kolejny, Znajdujemy się w drucianym mieście siatkowym, więc mamy najwyższej jakości surowiec i dobrą cenę, więc nasze produkty mają również przewagę nad innymi dostawcami. Jednocześnie mamy doskonałych inżynierów, stale rozwijających się nowych projektów, aby sprostać potrzebom klientów i obniżyć koszty. Dlatego nasze filtry produktów mogą być idealną alternatywą dla znanych na całym świecie filtrów marki. Podobnie jak Can filtr, Rhino filtrer i tak dalej.

Nasze filtry do filtrów hydroponicznych eksportują głównie do USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii, Nowej Zelandii i innych krajów Europy. Inne produkty filtrujące eksportują na cały świat.

Mamy świetny zespół, profesjonalnego sprzedawcę, inżynierów, starannie produkowanych pracowników, ścisły dział kontroli jakości i doskonałych pracowników obsługi posprzedażnej. Naszym celem jest zjednoczenie, skupienie się na jakości produktu, obsłudze klienta, dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Wierzymy, że dzięki naszym staraniom i wsparciu naszych klientów firma będzie się lepiej rozwijać.

Szczegóły kontaktu
ANPING COUNTY GREENZOO GARDENING SUPPLIES CO.,LTD

Tel: 86-311-80772865

Faks: 86-318-7802055

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas